Relația dintre părinți și adolescenți
O întrebare care m-a pus pe gânduri a fost: “Ce s-a întâmplat?” De ce acum, ca adolescenți, nu mai știm să comunicăm așa cum o făceam înainte cu părinții noștri? Poate avem impresia că ei cu siguranță nu o să ne înțeleagă și ne e frică să nu ne judece sau să ne certe. De…
